AŞKIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AŞKIMA

SENİ SEVİYORUM AŞKIMMMMMMMMMMMMM

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sihirli Cümlee

YazarMesaj
DENİZ
Çavuş
Çavuş

Sihirli Cümlee Empty
MesajKonu: Sihirli Cümlee   Sihirli Cümlee I_icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 5:45 pm

SİHİRLİ CÜMLE

Aşkın bir büyüsü olduğuna inanırız hepimiz.öyledir de...Büyülü bir şeydir.İnsanı bulunduğu ortamdan bambaşka noktalara götürür. ve nitekim ilşikilerin bitmesinin en büyük gerekçesi aşkın büyüsünü kaybetmesidir.Bir çoğunuz duymuşsunuzdur" Aşkımız büyüsünü kaybetti"sözünü...Madem bir büyüsü var aşkın ve madem her aşık bir büyücü,öyleyse bu işe devam etmek gerek.Yani aşkın büyüsünü yok etmemek gerek.Her sihirbazın,büyücünün sihirli bir cümlesi vardır bilirsiniz.En yaygını hokus pokustur."abrakadabra" yada sim sim salabim diyenede rastlanır.Aşıkların da farkı yoktur.Onlarında sihirli bir cümlesi vardır.O cümle " seni seviyorum"dur.sadece "seni seviyorum" diyerek aşkın büyüsünün devamı sağlanamaz.Şapkası,tavşanı olmayan bir sihirbaz sahneye elini kolunu sallayarak çıkıp"hokus pokus" derse şapkadan tavşan çıkar mı?Demek ki önce bir şapkanız bir de tavşanınız olacak.Sonra elinizi şapkaya sokacaksınız ve tam o anda sihirli cümleyi söyleyip tavşanı çıkaracaksınız.Aşkın her anında söylenebilecek bir cümledir"seni seviyorum"Ama bunu söylerken bunu sevgilinize hem hissettirecek,hemde göstereceksiniz.

"seviyorum ya,bu ona yetmiyor mu?"diye sormayın,evet yetmez.arayıp sormazsanız,küçük jestler yapmazsanız,yani onun kahramanı,sihirbazı olmazsanız aşkın büyüsü devam etmez.İnsan sevdiği kişinin hep yüreğinde,hep aklında olmak ister.En küçük bir boş zamanında bile kendisiyle ilgilenilmesini ister.Dünyanın en sihirli cümlesi" seni seviyorum"u "seni seviyorum ama ,bu ara çok işim var görüşemeyiz"diye söylerseniz büyü falan kalmaz ortada."sen, öyle çok seviyorum ki işin canı cehenneme.Çok özledim hemen seni görmeye geliyorum"diyebiliyorsanız en büyük sihirbaz olursunuz.
Bir ilişkiyi ayakta tutmanın en gecerli yolu,aşkın büyüsünü yok etmemektir.Aşkın büyüsü kaybolursa,ilişki devam eder ama mutlu olurmusunuz bilmem.
https://deniz25.yetkin-forum.com

Sihirli Cümlee
1 sayfadaki 1 sayfası