AŞKIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AŞKIMA

SENİ SEVİYORUM AŞKIMMMMMMMMMMMMM

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

: O son bakı$ vaRya . . .

YazarMesaj
DENİZ
Çavuş
Çavuş

: O son bakı$ vaRya . . . Empty
MesajKonu: : O son bakı$ vaRya . . .   : O son bakı$ vaRya . . . I_icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 6:01 pm

Hasret acı verse de eLveda!
Her sevda bir veda . Her vedada bir qözyası daha . “eLveda” demeli kimine , kimine de “merhaba” .

Mahkum olunan bir bakısdı sadece. O da hesap sordu bana. Verecek cevabım yoktu bu hayata! Kalmak icin sebebim de… Herseyimle qitmisti! Ben; bombos sokaklarda..
Güvenebileceqim liman aradım yıllarca. Bir nefes hissetmek istedim koynumda. Cocuk qibi muhtaçtım işte! Muhtaçtım yalanlara..O yüzdendir inanmam sana! İnanmak istedim yalanlarına. Ama, fazLa qeldi dedim tamam durmalı burada! Birazda qerceklere oynamalı . ne dersin var mısın yalansız hayata ?

Hasret acı verse de eLveda!
Taa ki, qercekleri söyleyinceye. . Sana inanabilceqime kadar .

Hakim karşısında suskunum. Sus pus olmus hayat durmus adeta! Cıkmalı qercek ortaya ! Söylenecek sözüm yok. Boqazım düqümlü. Sıra sende , hadi anlat içindekileri dinlemeye hazırım hadiii! Nasılsa cevabım olmicak . Kaçırıcam qözlerimi sen konusucan. Sen baqırıcan ben dinlicem. Sana söz, acmıcam aqzımı hadi anLat! Hadi sıktın ama=S

Hasret acı verse de, eLveda!
Özlicem. . .
Belki de suan encok inandıqım sey bu. Her sevda bir veda dedikya en basta, ben coktan hazırım bu vedaya. Biletimi kestim bile. Hazırlamıstım kendimi ben alışkınım sen yorma. İki qün çekersin sonra defolup qider. Neler qecmediki bu zamana. . .

O son bakış var ya. . .
Öyle bi bakıcam ki, dert olucak sana!

Unutma bu sözlerim kelepçelidir. Anahtar dahi açamaz artık kilitlidir. Adın qibi, beynime kazıdıqım ismin qibi. . Acamaz kimse korkma!

O son bakış varya. . .
Unutamicaksın yıLLarca !
https://deniz25.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası