AŞKIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AŞKIMA

SENİ SEVİYORUM AŞKIMMMMMMMMMMMMM

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güzel Bi Yazı Bakmanızı Tavsiye Ederim...

YazarMesaj
DENİZ
Çavuş
Çavuş

Güzel Bi Yazı Bakmanızı Tavsiye Ederim... Empty
MesajKonu: Güzel Bi Yazı Bakmanızı Tavsiye Ederim...   Güzel Bi Yazı Bakmanızı Tavsiye Ederim... I_icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 1:19 am

Yıl 2010 Bir Çocuk 16 Yaşında Liseye Gidiyor Sevdiği ama Sevdiğini Söyleyemediği bi Kızla Birlikte Onlar Arkadaş Yürekte ise Başka… Çocuk Yıllar Boyunca 10 Yıl Boyunca Kıza Sevdiğini Söyleyemiyo Tam Da Doğum Gününde Söylemek İstiyo Ama Bu Koskoca 10 Yılın Verdiği Baskı Ve Bunalım Onu Başka Şeylere Sürüklüyo Bı Arkadaşından Bulduğu Kuru Sıkı Bozma Silahı Okula Gitiriyo Öğretmeninden Doğum Günü Hakkında Konuşma Yapmak İstediğini Söliyo ve Öğretmenide “Tabiki…” Diyo Çocuk Tahtaya Çıkıyo Kız Karşısında Onun Gözlerine Bakıyo Ve Şöyle Dio “Bu Gün Benim Doğum Günüm 16 Yaşına Giricem Hep Bunu Hayal Ettim 10 Yıldır, Ve Bu Günü Bir Süprizle Süslemek İstiyorum Diyo Sürekli Kıza Bakıyo Hiç Gözlerini Kırpmadan vE Dio Ve İşte Süprizim Dio Kız Anlıyo Silahı Çıkarıyo Kimse Ye Müdale Etmemmesini Yoksa Kendini Öldüreceğini Söliyo Herkez Sıranın Altına Giriyo Ama Kız Hariç o Ağlıyo Bişiler Sölemek İstiyo Ama Söyleyemiyo Onun Kendini Öldüreceğinden Korkuyo Ve Sadece Ağlıyo Çocuk Kıza Çok İçten Bi Şekilde “Seni Seviyorum…” dio ve 2 Kurşun Sıkıyo Beynin 2 Bölümüne İsabet Ediyo 1. Duygu 2. Aşk Bölümüne Bunu Dağılmış Bi Beyinle Hastaneye Kaldırıyolar Ama Tam Beyin Ölümü Gerçekleşmediği için Aklından Ne Geçirdeiklerini Görmek İstiyo Ve Göstermek İstiyolar Küçük Bir ekranda O Küçüçük Aşkını Gösteriyolar O Kızı Kız İçten Bi Şekilde Ağlıyo Göz Yaşları Sanki Ölüme İsyan Eder Gibi Düşüyo Yere Sanki Ölmemişte Ona Bakarmış Gibi Bakıyo Ve Çocuğun Doğum Günü Ölüm Günü Oluyo Kız Hep Onu Anıyo Onu Sevdiğini Her Yere Yazıyo…The End

Bu Bana Msn De Bi Maille Geldi Hiç Tanımadım Bi Maille Bana Güzel Geldi Sizle Paylaşmak İstedim Beyendiyseniz Saolun Size Saçma Gelebilir Ama Bence Çok Güzel +Rep Pls

Yorumlarınız İçin Teşekkürler...
https://deniz25.yetkin-forum.com

Güzel Bi Yazı Bakmanızı Tavsiye Ederim...
1 sayfadaki 1 sayfası